TİTİZ İŞ SÜRECİMİZ

Öncelikle proje grubumuz ve teklif mühendislerimiz talepleri inceler, teknik ve idari şartnameler doğrultusunda detaylı teklifi hazırlanır. Uygulama sürecinde, şantiye şefi altında idari şantiye organizasyonu kurularak mobilizasyon çalışmaları yapılır ve uygulama süreci başlar. Firmamız, uygulama sürecinde işin şartnamesi ve proje yönetimi kararları doğrultusunda malzeme temini ve montaj çalışmalarını yürütür. Uygulama çalışmalarında, iş bitim süresi baz alınarak yapılan planlamalar ve iş programına uyum esastır.
Tüm şantiyelerimizdeki idari organizasyon; uygulama sürecinde gerekli olabilecek proje tadilatları, imalat çizimleri (shopdrawings) ve yapıldığı gibi (as build) projeleri hazırlayabilme ve olası teknik problemleri çizebilme kabiliyetindedir.
Koçel Mühendislik; tüm sistemleri eksiksiz ve sorunsuz olarak, tam zamanında teslim eder. Devreye alınan tüm sistemler için hedeflenen şartlar sağlanana kadar, gerekli tüm adaptasyon ve düzenleme çalışmalarının yapılması ve buna bağlı olarak işveren memnuniyetinin sağlanması esas hedefimizdir.
Güvenli ve kaliteli ürün kullanımını ön planda tutan Koçel Mühendislik, sahip olduğu bilgi birikimi, öngörüleri yüksek tecrübeli uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini geçmiş birikimlerinden aldığı güvenle sürdürmektedir.